UNIKALI ERDVĖ IŠSKIRTINIAM GYVENIMUI

„Algirdo 3“ – tai aukščiausia kokybė ir visapusiškas komfortas modernėjančiame Naujamiestyje. 

Charakteringa architektūra. Prabangios ir natūralios medžiagos interjere bei eksterjere. Privatus kiemas. Inovatyvūs sprendimai apsaugoje nuo garso ir natūralios šviesos išnaudojimas. Galimybė įsigyti požeminį parkingą. Asmeninės terasos. Tai tik dalis privalumų, kurie, gyvenant „Algirdo 3“, leis mėgautis kiekviena akimirka.

ILGAAMŽĖ MEDIENA
NET IKI 5,5 METRŲ LUBOMIS
ANGLIŠKAS SODAS
NATŪRALUS AKMUO EKSTERJERE
NATŪRALUS AKMUO INTERJERE
AUTOMATINĖS MARKIZĖS
APŽELDINTOS STOGO TERASOS
KONSJERŽAS
ALIUMINIAI LANGAI

Siekti – brandinti tvarumo vertybę

Gyventi tvariai jau seniai nebėra tik madinga tendencija. Iš tiesų tai suvokus, lengva atrasti būdų ateities kartoms palikti žalesnę, grynesnę ateitį: kelionėms mieste vietoj nuosavo automobilio rinktis viešąjį transportą ar įsigyti energetiškai taupesnį buitinį prietaisą.

Siekdami pasaulyje pripažįstamo tvarių pastatų sertifikato, ėmėmės atsakomybės išplėsti panašias galimybes. Maksimaliai inovatyviais, aplinką tausojančiais ir į žmonių gerovę orientuotais techniniais sprendimais 8 srityse – nuo gyventojų sveikatos iki būsto atsparumo skirtingais aspektais ar paliekamo taršos pėdsako – padėti naujakuriams ilgalaikėje perspektyvoje dar rūpestingiau puoselėti plačiąja prasme sąmoningą gyvenimo būdą.

PROJEKTO KOMANDA

Išjausti nepastebimas detales, įžvelgti estetikos, filosofijos, polėkio pačiuose techniškiausiuose aspektuose, darnią partnerystę bei ekspertiškumą laikyti vertybėmis, o ne savaime suprantamais dalykais. Tai gairės, kuriomis vadovaujantis unikali projekto vystytojo idėja įgavo lygiavertiškai įspūdingą apčiuopiamą pavidalą, sukurtą architektūrinės studijos „arches“.

1-min.png
Edgaras Neniškis
„arches“ architektas
2-min.png
Rolandas Liola
„arches“ architektas
5-min.png
Andrius Uogintas
„arches“ architektas
3-min.png
Arūnas Liola
„arches“ architektas
6-min.png
Žilvinas Urbas
„arches“ architektas
7-min.png
Eglė Daunoraitė
„arches“ architektė
8-min.png
Julija Mickevičiūtė
„Realco“ architektė
11-min.png
Aurimas Pajaujis
„Realco“ statybos vadovas
9-min.png
Tadas Černauskas
„Realco“ projektų vadovas
10-min.png
Martynas Pauža
„Realco“ jaunesnysis projektų vadovas
12-min.png
Rasa Gustaitė
„Realco“ pardavimo vadovė

PAMATYKITE SAVE ČIA

Patogūs, išskirtiniai, saugūs namai miesto centre – tai ne siekiamybė, o realybė. Pasinerkite į gyvenimą „Algirdo 3“ ir kurkite neišdildomas patirtis, savęs neribodami.