UNIKALI ERDVĖ IŠSKIRTINIAM GYVENIMUI

Pulsuojanti modernėjančio Naujamiesčio ir istorinės architektūros dvasios sinergija įkvėps gyventi dinamiškai, tačiau su polėkiu. Nesileisti į kompromisus dėl mėgavimosi savęs vertu prestižu – kaip mes nesileidome į kompromisus įgyvendindami kokybiškiausius ir inovatyviausius sprendimus su pridėtine verte visapusiškam komfortui.

PROJEKTO VIZIJA

ATGAL ↩
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

POŽEMINIS PARKINGAS

Ši vertė reiškia daugiau nei po kiekvienam butui garantuotą vietą automobiliui. Papildomi rakinami sandėliukai parkavimo zonoje ar atskirai, bendra dviračių saugykla ir galimybė įsikrauti elektromobilį. Aiškus eismo reguliavimas, saugi dvipusė rampa, patogus patekimas į gyvenamąsias patalpas.

APLINKOJE ĮSILIEJANTIS TVARUMAS

Rausvas natūralus kalkakmenis namų fasaduose ir bendrose vidaus erdvėse, medžio lentų grindys terasose, lodžijose ir balkonuose, stiklinės aliuminio mansardos ir aliuminio langai, granitiniai kiemo bei takų paviršiai. Kiekvienas sprendimas integruotas šioje miesto vietoje pabrėžiant projekto šiuolaikiškumą, prabangą, išliekamąją vertę.

LAIPTINĖS

Apgalvota estetika karaliauja net čia. Pernešę akmenį į vidų, architektai atliepė praktiškos kokybės ir ilgaamžiškumo aspektus. Taigi viskas, ką paliesite ranka, paliks įspūdį, kurį sustiprins ypatingas apšvietimas.

„TOWN HOUSE“ BUTAI

Pats žemiausias šiaurinis korpusas suprojektuotas taip, kad turėtų atskirus įėjimus, asmenines kiemo bei stogo terasas. Tiems, kurie ieško „miesto namų“ – apartamentų su privataus namo teikiamomis vertėmis.

KONSJERŽO PASLAUGOS

Jūsų namai – tik jūsų, o ne pašalinių asmenų tvirtovė. Pasirūpinome ne tik įėjimo bei išėjimo kontrole ir saugumu visą parą ištisą savaitę, bet ir tokiu visapusiškai komfortiškos kasdienybės akcentu kaip vieta jums adresuotam paštui bei siuntoms.

EMOCIJĄ KURIANTIS SODAS

Gausias kompozicijas be bortelių ar kitų kliuvinių bendrosiose ir privačiose erdvėse kūrėme išvien pagal puikaus tiesioginės saulės šviesos srauto, preciziškos apsaugos nuo triukšmo ir vėjo principus. 5 m nyderlandietiškos liepos – tik dalis brandaus, harmoningo, estetiško želdinių dizaino, įkvepiančio jausti.

„KEBONY“ MEDIENA

Vienintelė tvari norvegiška alternatyva tropiniam rinktinės rūšies medžiui – ypač atspariam ir ilgaamžiui. Šios savybės su laiku nesikeičia, o rafinuota optika ilgainiui tampa tik patrauklesnė. Pionieriškas sprendimas, reikalaujantis minimaliausios priežiūros ir vertinamas garsiausių pasaulio architektų bei NT vystytojų.

ERDVĖS POJŪTIS VIDUJE

Išskirtinis ir kone leidžiantis kvėpuoti lengviau – viskas dėl apartamentų lubų aukščio, siekiančio net 5,5 m. Juk vietos jūsų komfortui bei interjero idėjoms, kaip dekoruoti sienas, o gal net ir pačias lubas, turi būti pakankamai.

TERASOS

Suprojektuotos taip, kad galėtumėte mėgautis iš tiesų privačiu komfortu: į pastato tūrį įtrauktoje arba vizualiai pridengtoje erdvėje. Pirmojo aukšto butuose jos atribotos nuo bendrųjų erdvių ar kaimynų. Visiškai uždaros terasos, įrengtos dalyje sutapdintų stogų – gyvos asmeninės oazės, apželdintos augalais.

1 9

Siekti – brandinti tvarumo vertybę

Gyventi tvariai jau seniai nebėra tik madinga tendencija. Iš tiesų tai suvokus, lengva atrasti būdų ateities kartoms palikti žalesnę, grynesnę ateitį: kelionėms mieste vietoj nuosavo automobilio rinktis viešąjį transportą ar įsigyti energetiškai taupesnį buitinį prietaisą.

Siekdami pasaulyje pripažįstamo tvarių pastatų sertifikato, ėmėmės atsakomybės išplėsti panašias galimybes. Maksimaliai inovatyviais, aplinką tausojančiais ir į žmonių gerovę orientuotais techniniais sprendimais 8 srityse – nuo gyventojų sveikatos iki būsto atsparumo skirtingais aspektais ar paliekamo taršos pėdsako – padėti naujakuriams ilgalaikėje perspektyvoje dar rūpestingiau puoselėti plačiąja prasme sąmoningą gyvenimo būdą.

PROJEKTO KOMANDA

Išjausti nepastebimas detales, įžvelgti estetikos, filosofijos, polėkio pačiuose techniškiausiuose aspektuose, darnią partnerystę bei ekspertiškumą laikyti vertybėmis, o ne savaime suprantamais dalykais. Tai gairės, kuriomis vadovaujantis unikali projekto vystytojo idėja įgavo lygiavertiškai įspūdingą apčiuopiamą pavidalą, sukurtą architektūrinės studijos „arches“.

1-min.png
Edgaras Neniškis
„arches“ architektas
2-min.png
Rolandas Liola
„arches“ architektas
5-min.png
Andrius Uogintas
„arches“ architektas
3-min.png
Arūnas Liola
„arches“ architektas
8-min.png
Julija Mickevičiūtė
„Realco“ architektė
6-min.png
Žilvinas Urbas
„arches“ architektas
11-min.png
Aurimas Pajaujis
„Realco“ statybos vadovas
9-min.png
Tadas Černauskas
„Realco“ projektų vadovas
7-min.png
Eglė Daunoraitė
„arches“ architektė
10-min.png
Martynas Pauža
„Realco“ jaunesnysis projektų vadovas
12-min.png
Rasa Gustaitė
„Realco“ pardavimo vadovė

PAMATYKITE SAVE ČIA

Rafinuotų apartamentų miesto centre sąvoka įgaus naują prasmę, vos tik įsikursite aukščiausios klasės projekte. Neribokite savęs, pradėdami kurti išskirtinius gyvenimo „Algirdo 3“ planus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau